Label Nue

FAIRA BLACK DRESS

€95,20 €119

Ky fustan që tregon format ideale të trupit është absolutisht perfekt për këtë sezonë. Me një hapje të bukur para, mëngë të gjata, dhe pjesa e poshtme me strukturë të gjerë. Është i krijuar nga një material shumë i butë dhe elastik. Kombinojeni tuajin me disa këpucë të zeza dhe një çantë të vogël klasike.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLIESTER 5% GOMË

Detajet: Jakë të hapur, pjesa e poshtme

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët, Pastrim kimik

 ____________________________________________________

This figure perfecting creation is one of our absolute favorites this season. With a beautiful opened front neckline, long sleeves, and an amazing wide skirt structure. It is made from a stretchy and super soft fabric. Combine yours with some beautiful black pump heels and a classic little back.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% RUBBER

Details: Open neck, wide skirt

 Care: Machine wash low temperature, Dry clean

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed