Label Nue

Ezra Tiger Dress

€45

Fustani jonë midi 'Ezra' është një stil kaq veror dhe përshtatet në mënyre perfekte në trup. I dizajnuar me printe tigri të zeza dhe të verdha, ky stil është bërë nga materiali i gomës. Ky fustan është elegant, ka një prerje në pjesën lartë që thekson dekoltenë tuaj. Ka mëngë të gjata dhe përshtatje të ngushtë. Visheni tuajin me taka të zeza.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Prerje në pjesë e dekoltesë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Our 'Ezra' midi dress is such a great summer style and really stands out for the way it hugs your figure. Patterned with black and yellow tiger spots, this 'Ezra' style is made from jersey fabric. This dress has an elegant, skin-baring cutout that frames your decolletage, long sleeves and slim fit. Wear yours with black heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Cutout in the decollete part

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed