Label Nue

Evie Brown Jacket

€89

Xhaketa 'Evie' është e krijuar nga materiali shumë i butë i lëkurës vegane, ku arrini një dukje shumë moderne dhe me stil. Ka dizajn me pulla në pjesën para ku mund t’i mbërtheni aq sa dëshironi dhe ka formë të gjerë dhe mëngë të gjata. Kombionojeni me disa gjysmë çizme neutrale.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 55% PU 45% POLYESTER

Detajet: Brez me lidhëse, Xhepa anash.

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët, Pastrim kimik

_______________________________________

The 'Evie' jacket is cut from our soft vegan leather, making an ultra modern and stylish look. It's designed with a button through front and two square pockets in the chest part. Has a short fit and ruched belt in the waistline. Wear yours with neutral ankle boots for a tonal Fall look.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 55% PU 45% POLYESTER

Details: Waistband, Side pockets

Care: Machine wash in low temperature, Dry clean

Title:
Sasia:

You may also like

Recently viewed