Label Nue

EVI BABY BLUE SEQUIN DRESS

€139

Fustani 'Evi' ka një dizajn të bukur dhe përshtatje perfekte në trup. Ky fustan është bërë nga material me shkëlqim me dizajn teksture që theksojnë format tuaja. Përmban rripa të gjerë dhe një dekolte të hapur. Kompletojeni gjatësinë midi me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:100% Poliester

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim kimik

_________________________

The 'Evi' dress is a beautiful blend of timeless design with curve-enhancing features. This dress is made from sequin fabric with a textured design that sculpts your figure and cinches you in. Features wide shoulder straps and a wide scoop neckline to show off your décolletage with confidence. Complete the midi hem with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Slim fit

Care: Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed