Label Nue

Esta Dusty Blue Dress

€45

Edhe pse minimal në dizajn, fustani 'Esta' len përshtypje. Ky fustan është bërë nga materiali i gomës që është super i butë dhe komod që thekson format tuaja. Ka mëngë të gjata me një lidhje përpara dhe ne e duam prerjen në pjesën para shfaq një pjesë të lëkurës dhe thekson belin tuaj. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 93% POLYESTER / 7% SPANDEX

Detajet: Prerje në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

Though minimal in design, 'Esta' mini dress makes an impact. This dress is made from jersey fabric for a super smooth and comfy finish that sculpts and shapes your curves. Features long sleeves with a tie front and we love the cutout to reveal a glimpse of skin and highlight your waist. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 93% POLYESTER / 7% SPANDEX

Details: Front cutout

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed