Label Nue

Erynna Red Dress

€72

'Erynna' është krijuar për të ju japur ndjesi femërore dhe tërheqëse. Ky fustan është bërë në mënyrë perfekte nga materiali më i lëmuar i satenit me printe shumëngjyrëshe. Ka mëngë të gjata, këmbë të hapur dhe një detaj për lidhje në pjesën e belit. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

___________________________

'Erynna' is designed to create feelings of femininity and sexiness. This dress is made from smooth satin fabric with colorful prints that give you the best figure. Features long sleeves, open leg, and front tie detail for a more snatched fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Colorful prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed