Label NUE

Ersa Mauve Bodysuit

€22

'Ersa' do të jetë i preferuari juaj për një pamje elegante. Dizenjuar në një pëlhurë gome ultra të rehatshme për një përfundim super të butë që formëson format tuaja. Përmban një përshtatje të lëmuar me një dizajn me jakë të lartë, mëngë të gjata dhe një detaj të hapur në pjesën e gjoksit. Kombinojeni me xhinset tuaja të preferuara për të kompletuar pamjen tuaj!

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Detaj të hapur në pjesën e gjoksit

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

The 'Ersa' bodysuit will be your go-to for an elegant and timeless look. Designed in an ultra comfortable stretch jersey fabric for a super smooth and comfy finish that sculpts and shapes your curves. 'Ersa' bodysuit features a smooth seamless fit with a high neck design, long sleeves, and open detail on the chest part. Pair with your favorite jeans to complete your look!

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Open detail on the chest part

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed