Label Nue

Erin Stone Bodysuit

€39

Bodysuit-i ‘Erin’ është definitivisht një pjesë bazike e nevojshme. I krijuar nga një material super i butë dhe elastik. Ka mëngë të gjata, një jakë katrore dhe në të ka një zinxhir praktik, gjithashtu ka një përshtatje të ngushtë në trup. Është perfekte për t’a kombinuar me çfarë do lloj të pantallonave.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 70% RAYON 30% NYLON

Detajet: I butë dhe elastik

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse

_______________________________

The ‘Erin’ bodysuit is the ultimate base layer. Made of super-soft and stretchy fabric. Featuring long sleeves, a square neck shape with a practical zipper in the front and a supportive, curve-hugging fit. It’s perfect to mix and match with any bottoms.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 70% RAYON 30% NYLON

Details: Soft and elastic

Care: Machine wash

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed