Label Nue

Ensley Rust Snake Dress

€59

Ky fustan është perfekt për gardërobën tuaj verore. Bërë me printime gjarpri ku thekson format tuaja trupore. Karakterizohet me përshtatje të ngushtë në trup, dekolte e lartë dhe gjatësi deri në kyç të këmbëve. Kombinojeni me disa këpucë transparente.   

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Nylon 5% Spandex

Detajet: Përshtatjë të ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________________

This dress is perfect for your summer wardrobe. Made with snake prints and a figure hugging fit. Features slim fit, high neckline and under knee-length. We love to see it matched with clear or nude heels

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Nylon 5% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed