Label Nue

Enna Nude Bodysuit

€35

Ky bodysuit me jakë golf (rollkë) është patjetër një element bazë dhe i nevojshëm në dollapin tuaj. Me material elastik,të butë dhe shumë të lehtë. Ka mëngë të gjata, pjesa e poshtme mbyllet me kopëse. Është e dizajnuar që të jetë gjysmë e tejdukshme. Perfekt për çdo lloj të trupit dhe opsionet për të bërë kombinime janë të pafundshme. 

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLIESTER 5% SPANDEKS

Detajet: I Butë dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në Makinë larëse

____________________________________________________

This high neck long sleeves bodysuit is an effortless basic and a great closet staple! With a stretchy, soft and breathable fabric. It has long sleeves, and a thong back with snap-button closures. Designed to be semi-sheer. Perfect for every body type and the combination options are limitless.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLYESTER  5% SPANDEX

Details: Soft and Super Stretchy

Care: Machine Wash

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed