Label Nue

Emmy Levander Dress

€29 €65

Fustani ‘Emmy’ është bërë në mënyrë perfekte nga materiali më i lëmuar i satenit. Me detaje për lidhjen më të bukur në bel dhe shumë i rehatshëm. Kombinohet perfekt me taka transparente apo edhe atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Saten dhe me Shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo Pastrim Kimik

_________________________

Our 'Emmy' dress is perfectly made out of the most smooth satin like material. Bringing out your beautiful hourglass shape. Featuring a front tie detail for a more snatched fit. Pair with some clear heels for a look that fits any occasion.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Satin and Shiny

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed