Label Nue

ELOA RED SILK TOP

€9 €32

'Eloa' është bërë nga një pëlhurë sateni me shkëlqim në një siluetë të prerë. Bluza përmban një skaj në formë diamanti dhe lidhëse tek pjesa e shpinës së hapur për një efekt tërheqës. Visheni me një palë xhinse apo me fundin tuaj të preferuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100 % Polyester

Detajet: Pjesa e shpinës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Eloa' Top is cut from a glossy satin fabric in a fitted cropped silhouette. The top features a diamond hem and back ties with an open back for an alluring effect. Style with a pair of jeans or a favorite skirt.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100 % Polyester

Details: Open back

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed