Label Nue

Elliana Pink Dress

€69

Fustani 'Eliana' është veshja që dëshironi të shtoni në gardërobën tuaj. Ky fustan nxjerr në pah një dekolte të hapur dhe të lëshuar, rripa të hollë dhe I rrudhosur në pjesën anash me rripa të rregullueshëm për të caktuar gjatësinë që dëshironi. Vishni tuajat me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: I rrudhosur anash

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

'Eliana' dress is just the piece you want to add to your wardrobe. This dress highlights a flattering cowl neckline, thin shoulder straps, and beautiful ruching along the sides with adjustable drawstrings for the desired length. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Ruching along the sides

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed