Shoe Dazz

ELLA BLACK

€49

Jepini veshjes tuaj të mbrëmjes hijeshi me takat 'Ella'. Kanë një material të shkëlqyeshëm, rripa të rregullueshëm në kyçin e këmbës dhe një takë të lartë. Takat 'Ella' janë të garantuara për të shtuar një nuancë luksoze në çdo veshje tuaj.

Lartësia e përafërt e takës: 11.5 cm / 4.52" (inch)

Materiali: Lëkurë e shkëlqyeshme

Ngjyra: E zezë

___________________

Upgrade your evening attire with the statement 'Ella' heels. Featuring a green patent material, with ankle strap detailing and a high heel. Level up your look with the 'Ella' heels, guaranteed to add a touch of luxe to any outfit.

Heel Height Approx.: 11.5 cm / 4.52" (inch)

Material: Patent leather

Color: Black

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed