Label Nue

Elisabel Nude Dress

€29 €69

I përsosur dhe elgant është fustani jonë 'Elisabel' midi që është esencial për garderobën tuaj këtë sezon. Fustani ka prerje në pjesën para e cila zbulon një pjesë të trupit dhe nxjerrë në pah belin tuaj, dhe lidhet në qafë. Karakterizohet nga materiali i rrudhosur i cili përshtatet në mënyrë perfekte në trup. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Prerje në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

Flattering and flawless is our 'Elisabel' midi dress that is an essential addition to your party wardrobe this season. It has a flattering halter cut with cutouts at the front to reveal a glimpse of skin, adjustable neck straps, and highlight your waist. Features a bodycon fit with an all-over ruching to really hug your curves and flatter your figure. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Front cutout

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed