Label Nue

Eleni Cream Dress

€29

Fustani 'Eleni' ju siguron rehati gjatë gjithë ditës duke Ju bërë të dukeni mirë. Ky fustan simpatik përmban rripa dhe përshtatje të ngushtë në trup që thekson format tuaja trupore. Vishini tuajat me taka ose atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% Rayon 26% Naylon 4% Sapndex

Detajet: Përshtatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

The 'Eleni' mini dress provides you with all-day comfort whilst keeping you looking your best. This charming single-lined dress features straps and a slim fit that hugs your curves perfectly. Wear yours with heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% Rayon 26% Naylon 4% Sapndex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed