Label Nue

Eleanor Black Dress

€89

Fustani 'Eleanor' është shumë femëror dhe elegant. Ky fustan është bërë nga rrjeta e butë e cila thekson format tuaja. Karakteristikë është pjesa lartë e korsesë dhe materiali shumë i rehatshëm në pjesën e gjoksit i cili jep mbeshtetje dhe ngritje, kështu që nuk keni nevojë për sytjena. Ka rripa të hollë dhe fustani është i rrudhosur për një përshtatje perfekte në trup. Vishni me sandale të bukura me rripa.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Polyester 10% Spandex

Detajet: Formë perfekte të korsesë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________

'Eleanor' dress is feminine and elegant. This dress is made from soft mesh to really enhance your curves. Features corsetry boning to the bodice to really cinch the waist and the pretty gathered cups are underwired for full support and uplift. It has slim straps and the dress is ruched for a very flattering fit. Wear yours with dainty strappy sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Polyester 10% Spandex

Details: The internal corsetry boning

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed