Label Nue

Eileen Champagne Top

€45

Korseti 'Eileen' që mund të vishet me çdo gjë. 'Eileen' është bërë prej satenit të shkëlqyeshëm dhe përmban formë përfekte të korsesë. Ka material të rehatshëm në pjesën e gjoksit i cili jep mbështetje të plotë dhe ka rripa që lidhen në supe. Vishni me xhinse për një natë të bukur vere.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 94% Polyester 6% Spandex

Detajet: Me Shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

The 'Eileen' corset top can be worn with anything. It's cut from lustrous satin and features full corsetry to the bodice. It has underwired cups for full support and straps tie to the shoulders. Style yours with jeans for a pretty summer date night.

Model is wearing: Size S

Fabric: 94% Polyester 6% Spandex

Details: Shiny

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed