Label Nue

Earla Purple Dress

€42

Fustani 'Earla' është veshja që dëshironi të shtoni në gardërobën tuaj verore. Ka rripa të hollë dhe përshtatje të ngushtë e cila thekson format tuaja trupore në mënyrë perfekte. Vishni me taka ose atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

Easy and versatile the 'Earla' dress is just the piece you want to add to your summer wardrobe. Features thin straps and a slim fit that hugs your curves perfectly. Wear yours with heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed