Label Nue

Earla Blue Dress

€42

Fustani 'Earla' është veshja që dëshironi të shtoni në gardërobën tuaj verore. Ka rripa të hollë dhe përshtatje të ngushtë e cila thekson format tuaja trupore në mënyrë perfekte. Vishni me taka ose atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

Easy and versatile the 'Earla' dress is just the piece you want to add to your summer wardrobe. Features thin straps and slim fit that hugs your curves perfectly. Wear yours with heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed