Label Nue

Dream Mocha Rose Dress

€69

Fustani 'Dream' është e diazejnuar me printime me lule delikate. Prerë nga sateni i lehtë i shkëlqyeshëm me përzierje mëndafshi, ka një dekolte 'V', dhe shirita të hollë për përshtatjen që dëshironi. Visheni tuajin me sandale neutrale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Printime me lule delikate

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________________

Our 'Dream' is patterned with delicate blooms. Cut from lightweight lustrous silk-blend satin, has a V-neckline framed by barely there straps finishing off with a back wrap for a custom fit. Keep yours simple with tonal sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Patterned with delicate blooms

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed