Label Nue

Dolores Taupe Dress

€45

Thjeshtësia e fustanit 'Dolores' është e gjitha që e kërkojmë. Ky fustan është i bërë nga materiali i gomës. Përmban një dekolte V dhe një gjatësi midi që krijon formën më perfekte të trupit. Kombinojini me sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

Simplicity is key this summer and 'Dolores' is all that. It's made from jersey that feels so soft. Features a V neckline and a flattering midi cut that simply hugs all your curves to create a perfect hourglass shape. Style yours with some high pumps or sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed