Label Nue

Dionne Snake Dress

€59

Ne thjesht e duam fustanin 'Dionne'. Ky fustan me printe gjarpëri me mëngë të gjata është i bërë nga një material rrjetë. Karakterizohet nga një jakë e lartë, mëngë të gjata dhe një gjatësi midi. Visheni atë si një fustan apo një Cover up.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje e ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

We simply adore the 'Dionne' dress. This long sleeve animal print dress is featured in a stretchy mesh material. Features a high neckline, long sleeves and a midi length hem. Wear it as a dress or a cover-up.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed