Label Nue

Dilara Nude Dress

€109

Dukuni bukur këtë sezon me veshjen tonë 'Dilara'. Ky fustan është i bërë në formë të xhaketës me një jakë klasike, mëngë të gjata dhe butone në pjesën para. Dekolteja e hapur në formë V është super tërheqëse dhe supet të mbushura japin strukturë të bukur. Visheni tuajin me sandale neutrale për një pamje të bukur të Vjeshtës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Polyester 4% Spandex

Detajet: Përshtatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

____________________

Make a statement this season with our 'Dilara' dress. This dress is tailored in a slimline blazer silhouette with a classic sharp collar, long sleeves and a button front. The plunging low V neckline is super sexy and padded shoulders for added structure. Wear yours with neutral sandals for a tonal Fall look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Slim silhouette

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed