Label Nue

Dilali Black Dress

€69

Fustani këmishë 'Dilali' është bërë nga sateni i shkëlqyeshëm. Eshtë i rrudhosur anash që e bën formën e trupit të duket fenomenale dhe me jakë klasike që shtrihet mbi shpatullat tuaja. Stilojeni atë me sandale dhe një mini çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Polyester 3% Spandex

Detajet: Lidhëse anash

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

____________________

The 'Dilali' short dress is made from lustrous satin that's purposely ruched. Featuring a side drawstring tie and a classic collar that lays across your shoulders. Style it with heeled sandals and a mini bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Polyester 3% Spandex

Details: Side Drawstring Tie

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed