Label Nue

Dila Sky Blue Dress

€69

I punuar me detaje dhe në mënyrë të sofistikuar. Fustani ynë 'Dila' përmban dekolte me një shpatull dhe gjatësi maxi. Përshtatet bukur me format tuaja dhe ju vendos në qendër të vëmendjes. E përkryer për eventet e ardhshme. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Poliester 4% Spandex

Detajet: Dekolte me një shpatull

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

Imbued with timeless sophistication. Our 'Dila' dress features asymmetric silhouette and maxi length. The dress drapes beautifully over your figure and doesn't shy from making a statement. Perfect for upcoming events. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: One shoulder neckline

Care: Machine wash cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed