Label Nue

Diana Mauve Dress

€45

Fustani 'Diana' është një veshje që mezi pritni ta keni. Bërë nga një përzierje e lehtë e mëndafshit në një përshtatje të lirshme. Ka një dekolte në formë elegante dhe rripa të hollë të rregullueshëm. Visheni tuajin në ditë të bukura vere.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Rripa të hollë të rregullueshëm

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________________

The 'Diana' dress is such a joy to wear. Made from a lightweight blend of silk in a loose, breezy fit. Kept timeless with a draped cowl neckline and slim adjustable straps. Wear yours on balmy days with slides and a woven tote.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Slim adjustable straps

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed