Label Nue

Delila Ivory Dress

€72

Ky është një fustan bazik që mbetët gjithmonë në trend. Me një formë të thjeshtë, që lidhet në bel me një rrip. Me mëngë të gjata dhe i hapur në pjesën e supeve. Kombinojeni me aksesorë të thjeshtë për dukje më të kompletuar.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

This super timeless dress is a fall essential. Features a super flattering ivory knit fit, off shoulder wear and a belt detailing. Team with simple accessories for a chick everyday look.

Model size: Model is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed