Label Nue

Deanna Ivory Multi Dress

€69

Fustani ‘Deanna’ është bërë në mënyrë perfekte nga materiali i butë me printe shumëngjyrëshe. Ky fustan ju jep përshtatjen perfekte në trup. Me mëngë të gjata, një dekolte në formë V dhe një detaj për lidhjen më të bukur në bel. Kombinohet perfekt me taka transparente.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

___________________________

Our 'Deanna' dress is perfectly made from soft material with colorful prints. Bringing out your beautiful hourglass shape. Featuring long sleeves, a V neckline, and front tie detail for a more snatched fit. Pair with some clear heels for a look that fits any occasion

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Colorful prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed