Label Nue

Daynna Blue Dress

€62

Dukuni fit dhe shumë tërheqëse në fustanin ‘Daynna’. Bërë nga materiali i gomës që thekson format tuaja. Ky fustan midi është pa mëngë me një jakë të lartë, i rrudhosur dhe i dizajnuar për një përshtatje të ngushtë në trup. Visheni me taka neutrale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Cotton 5% Spandex

Detajet: Përshtatje e ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

Look fit and chic in the 'Daynna' dress. Made from jersey fabric to hug your curves and cinch your figure from within. This midi dress is sleeveless with a classic high neckline and designed for a close fit with ruching at the sides to flatter your figure from every angle. Compliment the midi hem with a neutral heel.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Cotton 5% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed