Shoe Dazz

DASHING NUDE

€49

Këpuca 'Dashing' është më me trend e këtij sezoni. Të krijuara me një lëkurë të lëmuar dhe me rripa transparente. Vishini me një pedikyr që ju përshtatet.

Lartësia e përafërt e takës: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Materiali: Lëkurë me shkëlqim

Ngjyra: Nude

_____________________

The 'Dashing' Mule is this season's biggest trend shoe. Neutral beauty with a barely-there design. Made from smooth leather these mules are topped with effortlessly clear straps. Team yours with a matching pedicure.

Heel Height Approx.: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Material: Smooth Leather

Color: Nude

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed