Shoe Dazz

DASHING BLACK

€29 €42

Këpuca 'Dashing' është më me trend e këtij sezoni. Të krijuara me një lëkurë të lëmuar dhe me rripa transparente. Vishini me një pedikyr që ju përshtatet.

Lartësia e përafërt e takës: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Ngjyra: E zezë

______________________________

The 'Dashing' Mule is this season's biggest trend shoe. Neutral beauty with a barely there design. Made from smooth black leather these mules are topped with effortlessly clear straps. Team yours with a matching pedicure.

Heel Height Approx.: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Color: Black

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed