Label Nue

Darla Baby Blue Top

€42

Detaje të bukura në 'Darla' Top. Ky top i bukur përmban dekolte ne formë të zemrës dhe mëngë të fryra. E përsosur për një mbrëmje të bukur. Ne e duam atë me pantallona xhins.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% POLYESTER 2% SPANDEX | IMPORTED

Detajet: Mëngë të fryera

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

Pretty details in the 'Darla' Top. This beautiful top features a sweetheart neckline and puffed sleeves that are trimmed with sweet ruffles. Perfect for a night out. We love it with denim jeans.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% POLYESTER 2% SPANDEX | IMPORTED

Details: Puffed Sleeves

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed