Label Nue

Dalya Black Set

€149

Vishuni për të lënë përshtypje me setin tonë 'Dalya'. Pantallonat janë të krijuara nga një rrjetë e lehtë e zbukuruar me perla, me bel të lartë dhe të rehatshme. Xhaketa ka shpatulla të mbushura dhe xhepa të vendosur në mënyrë për të theksuar belin tuaj. Stilojeni me taka dhe një mini çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim kimik

______________________

Dress to impress in our 'Dalya' Set. Boasting a relaxed, high-rise fit the 'Dalya' pants are crafted from light mesh embellished with pearls. The pants are here to elevate your style. The blazer has padded shoulders and strategically placed pockets to flatter the waist. Style yours with heels and a mini bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Two-piece set

Care: Dry Clean Only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed