Label Nue

Dafne Yellow Multi Dress

€69

Super klas dhe shumë tërheqës, fustani ynë midi 'Dafne' është bërë nga materiali i gomës njëra shtresë dhe shtresa përmbi nga tyli, që thekson format tuaja trupore. E prerë në një gjatësi midi për një siluetë me klas, është me një dekolte të hapur dhe rripa të hollë. Me rrudhosje perfekte përgjatë fustanit, kombinoni këtë fustan me këpucë elegante për një pamje të duhur.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

Super classy and totally sexy, our 'Dafne' midi dress is made from jersey and tulle fabric that hugs your curves for that sculpted shape we know you love. Cut to a midi length for a classy silhouette, it's styled with a flattering cowl neckline and thin straps. With ruching to flatter your figure in a sculpting fit, pair this dress with chic mules for a dreamy look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Colorful prints

Care: Machine wash cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed