Label Nue

Crissy Black Dress

€52

Edhe pse minimal në dizajn, fustani 'Crissy' mini len përshtypje. Ky fustan është bërë nga materiali i gomës me teksturë që është super i butë dhe komod që thekson format tuaja. Ka mëngë të gjata, rripa që lidhen në bel dhe ne e duam prerjen në pjesën para shfaq një pjesë të lëkurës dhe thekson belin tuaj. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester, 5% Spandex

Detajet: Prerje në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Though minimal in design, the 'Crissy' mini dress makes an impact. This dress is made from slinky fabric for a super smooth and comfy finish that sculpts and shapes your curves. Features long sleeves with straps that tie at the waist and we love the cutout to reveal a glimpse of skin and highlight your waist. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester, 5% Spandex

Details: Front cutout

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed