Shoe Dazz

COZETTE OYSTER

€89,90

E krijuar nga një përzierje luksoze e lëkurës së deleve dhe përzierjes e leshit të rinovuar, 'Cozette' ofron përvojën tonë ikonike të veshjes së saj brenda dhe jashtë shtëpisë. Kombinojini ato me pizhamet tuaja prej pellushi ose me xhinse të grisura dhe një bluzë vintage.

_________________________

Crafted from a luxurious blend of sheepskin and our UGGplush™ upcycled wool blend, the 'Cozette' offers our iconic wearing experience both inside and outside the house. Pair with our equally plush pajamas or ripped jeans and a vintage tee.

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed