Shoe Dazz

CONDITION-39 NUDE PATENT

€49

Taka klasike 'Condition' me lëkurë të shkëlqyeshme është thelbi i elegancës klasike. E vendosur në një stileto të hollë dhe të lartë këto këpucë kanë një formë të mprehtë në pjesën para. Do të dukeni perfekte kur I vishni këto taka.

Lartësia e përafërt e takës: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Materiali: Lëkura sintetike me shkëlqim

Ngjyra: Nude

____________________

The classic 'Condition' heel in nude patent leather is the essence of classic elegance. Set on a sky-high, thin stiletto, this pair has a dramatic arch and sleek pointed toe. Steal the show when wearing these fabulous heels.

Heel Height Approx.: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Material: Patent Leather

Color: Nude

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed