Shoe Dazz

CLARA GREY

€52

Merreni dukjen minimale por esenciale me gjysmë çizmet 'Clara'. Janë me maje në formë katrore, zinxhirë praktik dhe takë të gjerë. Kombinojeni me xhinset e juaja të preferuara.

Lartësia e takës: 10cm / 4 inches

Materiali: Faux Suede Upper

Ngjyra: Hiri

________________________________________________

Keep it minimal in these essential ankle-high boots. Featuring a square toe, inside zip and block heel. Wear them with your favorite boyfriend jeans. 

Heel Height: 10cm / 4 inches

Fabric: Faux Suede Upper

Color: Grey

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed