Label Nue

Cherie Light Blue Dress

€69

E bukur dhe femërore e dizajnuar me printime florale, fustani 'Cherie'. Bërë nga rrjeta e butë dhe e rrudhosur për një strukturë të bukur. Ka mëngë të gjata dhe të gjera, dekolte në formë zemre dhe detaje të butonit në pjesën para. Visheni me sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100%POLYESTER

Detajet: Printime florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

Pretty and feminine in a delicate floral print, the 'Cherie' dress. Made from soft mesh and ruched throughout for a pretty texture. Features flattering floaty chiffon sleeves, sweetheart neckline and detailing button to the front. Wear yours with sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100%POLYESTER

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed