Label Nue

Casey Royal Dress

€29 €59

Një fustan i bukur që është perfekt për këtë sezon. Bërë nga një pëlhurë e butë dhe elastike për një përshtatje perfekte në trup. Me mëngë të gjata dhe një detaj të bukur të hapur në pjesën e gjoksit, 'Casey' përshtatet në mënyrë perfekte në trupin tuaj. Komplimentoni gjatësinë mini me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup, detaj të hapur në gjoks

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

A lovely dress that is perfect for this season. Made from a soft and stretchy fabric for an ultra snatched fit. With long sleeves, and beautiful open detail on the chest part, the 'Casey' gives you the best figure. Compliment the mini hem with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Details: Slim Fit, Open Front Detail

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed