Label Nue

Casela Pale Green Dress

€39 €62

'Casela' është fustani jonë i bukur dhe femëror që do të jetë i preferuari juaj këtë sezon. Ky fustan është prerë nga një rrjetë e butë dhe e rrudhosur për një përshtatje perfekte në trup. Karakteristikë është dekolteja e hapur, mëngët e gjata dhe përshtatja e ngushtë në trup. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

'Casela' is our pretty and feminine creation that will be your season favorite. It's cut from ruched mesh fabric for a figure-skimming fit to hug your curves beautifully. Features open decollete, long sleeves, and a figure cinching fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed