Label Nue

Caroline Tiger Top

€29 €55

E epërmja perfekte për këtë vjeshtë me printime florale. Ka zinxhirë mbrapa për mbërthim më të lehtë. Me mëngë spektakulare që kanë një formë të fryer dhe japin një dukje më dramatike por njëkohësisht të mahnitshme.  Mund t'a kombinoni me xhinse apo edhe një fund të shkurtër.     

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S       

Materiali: 100% POLIESTER 

Detajet: Korset, mëngë të gjera.   

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse ose Pastrim kimik.         

_____________________________________________            

The perfect top for autumnal dressing  with super pretty tiger prints. It zips to the back for easy on. The spectacular sleeves stay upright and puffy which adds drama to your look.  This is one super versatile piece and we love seeing this teamed over jeans or or mini  skirt.   

Model Size: Model is wearing size S         

Fabric: 100% POLYESTER        

Details: Corset, Puff sleeves       

Care: Machine wash or Dry clean only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed