Label Nue

Cally Mauve Jacket

€49 €79

Bëjeni tuajën këtë xhaketë Mauve e cila është e bërë nga një material lëkure i veçantë dhe i butë. Përmban dy xhepa para dhe ka detaje të cilësisë së lartë. Kombinohet mirë me xhinse të gjera dhe taka transparente për të kompletuar pamjen.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

Give yourself one of these jacket doll. We’re obsessed with the softest blush faux leather and the most flattering detailing. Features two front pockets and more high quality details. Pair with mom jeans and clear heels to complete the look.

Model sizeModel is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed