Label Nue

Brynna Dusty Blue Dress

€29 €45

Një fustan që ju nevojitet patjetër në garderobën tuaj. Ka një material elastik dhe mëngë të gjata, shumë i rehatshëm dhe material të rrudhosur anash.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: I butë dhe elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________________

Update your knit collection with this cute dress. Featuring a stretch knit material with long sleeve. Super soft and double drawstring ruching on the sides with ties.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Soft and Elastic

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed