Label Nue

Bria Black Multi Romper

€49 €72

Shtoni gardërobës tuaj këto shallvare me lule për një pamje të këndshme mbrëmjeje. Duke shfaqur një pëlhurë me lule të printuara në të , dhe mëngë të gjata, dhe me një zinxhir mbrapa për t'u veshur më lehtë. Kombinojeni me disa sandale me taka për të kompletuar pamjen.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

Add a touch of florals for a cute evening look. Featuring a green woven fabric with all over floral prints. Long sleeves, a belt waist and back zip for easy put on. Style with some heeled sandals to complete the look.

Model size: Model is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed