Label Nue

Bonney Black Dress

€29 €59

Fustani 'Bonney' është super klasik dhe me stil. Ky fustan është i bërë nga materiali i gomës. Ky stil me gjatësi deri tek gjuri përmban dekolte të hapur, një lidhëse rreth qafës dhe përshtatje të ngushtë që thekson format tuaja në mënyrë perfekte. Visheni tuajin me taka të thjeshta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 89% POLYESTER 11% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

'Bonney' dress is super classy and stylish. It's closely cut from jersey fabric. This knee-length style features open decollete, halterneck and a slim fit that hugs your curves perfectly. Wear yours with simple heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 89% POLYESTER 11% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed