Label Nue

Black Off Shoulder Rib Midi Dress

€69

Fustani 'Off Shoulder Rib Dress' përmban një siluetë të ngushtë në trup, mëngë të gjata dhe jakë në formë ‘V’. Materiali me thurje shirit dhe mjaft elastik që është perfekt për çdo formë trupore e bën këtë fustan ideal per t’u kombinuar me gjithëçka. Kombinojeni me ca këpucë transparente dhe një çantë të thjeshtë.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 70% RAJON 30% NAJLON

Detajet: Thurje me shirit dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse

_________________________________________________

This 'Off Shoulder Rib Midi Dress' features a curvy silhouette, long sleeves and a ‘V-neck. The ribbed and stretchy fabric that is perfect for any body shape makes it ideal to combine with anything. Our go to look is to pair it with some clear heels and a casual little bag.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 70% RAYON  30% NYLON

Details: Ribbed and Stretchy

Care: Machine wash

Size:
Sasia:

Kombinojeni me

You may also like

Recently viewed