Label Nue

Black Off Shoulder Rib Body

€39

Ky bodysuit është themelor për dollapin tuaj. Me material të trashë dhe elastik. Gjithashtu ka mëngë të gjata, një jakë në formë ‘V’ dhe një kopëse për mbyllje.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 70% RAJON 30% NAJLON

Detajet: Thurje me shirit dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse

______________________________________________

This Bodysuit is an effortless basic and a great closet staple. A stretchy, ribbed and thick fabric. Features long sleeves and V neckline, thong back and a snap-button closure.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 70% RAJON 30% NAJLON

Details: Ribbed and Stretchy

Care: Machine wash

Size:
Sasia:

Kombinojeni me

You may also like

Recently viewed