Label Nue

Black Camille Mock Dress

€39 €62

'Camille Mock Dress' është fustani që i’u nevojitet patjetër. Mund të kombinohet me çkado. Është i dyfishtë me një prerje të drejtë të jakës, mëngë të gjata dhe gjatësi deri nën gjunjë. I prerë nga një material shumë i butë sintetik me një formë të lakuar dhe për trupi ku tregon linjat e juaja në mënyrë të përsosur. Duket perfekte me taka transparente ose nude dhe një çantë klasike të vogël.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% VISKOZË 5% SPANDEKS

Detajet: I Butë dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse 

_______________________________________________

This 'Camille Mock Dress' is the dress you need. Can be combined with literally anything. It is double layered and has a perfect straight neck with long sleeves and a long fit. It is made from a super soft synthetic fabric, a curvy silhouette that shows your body lines perfectly. We love to see it matched with clear or nude heels and with a classic little bag.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 95% VISCOZE 5% SPANDEX

Details: Soft and Super Stretchy

 Care: Machine Wash

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed